Hebei Pinglei Tartı Aparatı Co, Ltd

Elektronik Kamyon Kantarı, Yükleyici Kantarı

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd

iyi kalite Çukur Tip Kantarı satış için
Tartım ve satış sonrası hizmetin kalitesinden memnun kaldım, problemlerin daha sonraki kullanımı, şirketinizle iletişime geçeceğim.

—— Alex Lysenko

Şu anda sorun yok. Herşey iyi.

—— Amit Arora

Ben sohbet şimdi

Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd

1 2 3
Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : Pinglei
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 8 million-15 million
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 70% - 80%
Pinglei, 2005 yılında inşa edilen Hebei Eyaleti, Shijiazhuang'da bulunmaktadır. Fabrikam Kuzey Çin'deki en büyük kantar üretimidir. Ar-Ge, yönetim, satış ve üretim alanlarında 100 çalışanımız var. Kendi tasarımımızla taşıt kantarları üretiyoruz. Yıllık satışlarımız 2008 yılında 10 milyon ABD dolarına ulaşmıştır ve satışların% 80'i denizaşırı pazardan yapılmaktadır.

Pinglei, ISO 9001: 2015 sertifikasına sahiptir. Tüm kaynaklarımızı, müşterilerimize en iyi fiyatları sunmak için birinci sınıf ürünlerle yoğunlaştırıyoruz. Ürünlerimizin tasarımı, üretimi, denetimi ve testi müşterilerin taleplerini ve ilgili tüm standartları karşılar.

Çeşitli ölçekler geliştirme konusunda zengin deneyime sahip güçlü bir Ar-Ge ekibimiz var ve denizaşırı pazarların taleplerine göre sürekli yeni ürünler sunuyoruz. Yüksek kalitede ürünler üretmek için gerekli olan çeşitli üretim ve test ekipmanlarına sahibiz. Ayrıca, zengin deneyime sahip birçok operatör var, bu nedenle ürünlerimizin her bir parçası yabancı müşterilere içten övgü kazandırabilir.

Eğer Pinglei'yi seçerseniz, sadece gelişmiş ve güvenilir bir temsilci seçtiniz.

Tedarikçiniz olarak güçlü ve bol deneyime sahip olan Pinglei'yi seçmek için, daha fazla para kazandıracak ve daha fazla değer yaratacaksınız.

İletişim bilgileri
Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)