Ana sayfa

Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili
Pinglei, 2005 yılında inşa edilen Hebei Eyaleti, Shijiazhuang'da bulunmaktadır. Fabrikam Kuzey Çin'deki en büyük kantar üretimidir. Ar-Ge, yönetim, satış ve üretim alanlarında 100 çalışanımız var. Kendi tasarımımızla taşıt kantarları üretiyoruz. Yıllık satışlarımız 2008 yılında 10 milyon ABD dolarına ulaşmıştır ve satışların% 80'i denizaşırı pazardan yapılmaktadır.

Pinglei, ISO 9001: 2015 sertifikasına sahiptir. Tüm kaynaklarımızı, müşterilerimize en iyi fiyatları sunmak için birinci sınıf ürünlerle yoğunlaştırıyoruz. Ürünlerimizin tasarımı, üretimi, denetimi ve testi müşterilerin taleplerini ve ilgili tüm standartları karşılar.

Çeşitli ölçekler geliştirme konusunda zengin deneyime sahip güçlü bir Ar-Ge ekibimiz var ve denizaşırı pazarların taleplerine göre sürekli yeni ürünler sunuyoruz. Yüksek kalitede ürünler üretmek için gerekli olan çeşitli üretim ve test ekipmanlarına sahibiz. Ayrıca, zengin deneyime sahip birçok operatör var, bu nedenle ürünlerimizin her bir parçası yabancı müşterilere içten övgü kazandırabilir.

Eğer Pinglei'yi seçerseniz, sadece gelişmiş ve güvenilir bir temsilci seçtiniz.

Tedarikçiniz olarak güçlü ve bol deneyime sahip olan Pinglei'yi seçmek için, daha fazla para kazandıracak ve daha fazla değer yaratacaksınız.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Şirket, sadece yurtiçi pazar satışlarında, şirket büyümeye ve gelişmeye devam ederek, şirket tarafından kuruldu. Şirket, 2015 yılından itibaren, şirketin 12 yıllık büyümeden sonra dünyayla yüzleşmeye başladı, şirketin kaynak işçileri 80 kişiye ulaştı, uluslararası satış elemanı 8 insanlar, mühendisler 3 kişi. Şirketimin müşterilerinin çıkarlarını korumak için satış sonrası hizmetlerden sorumlu özel personeli vardır.

Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Pinglei

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 8 million-15 million

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd Sertifikalar