Ana sayfa ÜrünlerEndüstriyel Zemin Ölçeği

304 SS Ağır Zemin Baskülleri ZMIC Yük Hücresi Taşınabilir Araç Tartı Kantarları

Sertifika
Çin Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Tartım ve satış sonrası hizmetin kalitesinden memnun kaldım, problemlerin daha sonraki kullanımı, şirketinizle iletişime geçeceğim.

—— Alex Lysenko

Şu anda sorun yok. Herşey iyi.

—— Amit Arora

Ben sohbet şimdi

304 SS Ağır Zemin Baskülleri ZMIC Yük Hücresi Taşınabilir Araç Tartı Kantarları

304 SS Ağır Zemin Baskülleri ZMIC Yük Hücresi Taşınabilir Araç Tartı Kantarları
304 SS Ağır Zemin Baskülleri ZMIC Yük Hücresi Taşınabilir Araç Tartı Kantarları

Büyük resim :  304 SS Ağır Zemin Baskülleri ZMIC Yük Hücresi Taşınabilir Araç Tartı Kantarları

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Hebei, Çin
Marka adı: Pinglei
Sertifika: ISO9001
Model numarası: SCS
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5Sets
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: kağıt karton ve palet
Teslim süresi: Bir hafta
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: Haftada 500 setleri

304 SS Ağır Zemin Baskülleri ZMIC Yük Hücresi Taşınabilir Araç Tartı Kantarları

Açıklama
Malzeme: Tam paslanmaz çelik yük hücresi: ZMIC
Gösterge: YAOHUA A12 Boyutu: 1.5 * 1.5m
Azami ağırlığı: 5TONS Doğruluk: 0,5 kg
Vurgulamak:

palet tartım terazileri

,

depo zemini

304 Paslanmaz Çelik Endüstriyel Zemin Ölçeği ZMIC Yük Hücresi

Paslanmaz çelik platform 304 malzemeden üretilmiştir.

1 uygulama SCS serisi elektronik arazi skalası, basit hafif, rahat kullanım, yaygın olarak kullanılan depolarda, atölyelerde, yük vagonlarında, fuarlarda, şantiyelerde ve diğer yerlerde, küçük araç yükleme tartımı için uygundur. Üretim standardına uygun: gb / t7723-87 "sabit elektronik ölçek" jjg593-97 "metrolojik doğrulama dijital göstergesi Kod" zemin Ölçeği, terazi tartıları daha büyük nesnelerin hacim veya kütlesinin bir tartımıdır. Maksimum tartım sırasıyla 2, 3, 5 t'dir.

Yapı ve fonksiyon temelinde zemin ölçeği iki türe ayrılmıştır: mekanik arazi ölçeği ve elektronik arazi dengesi. Mekanik zemin ölçeği prensibi, mekanik tipinkine benzer. Zeminde kullanılabilen bir tekerlek ile donatılmıştır. Yük taşıyıcı platform ve çerçeve, yeterli mukavemet ve şok direncine sahip kaynaklı çelikten yapılmıştır.

Külçe, çelik bant ve diğer metal malzemeler de dahil olmak üzere her türlü malzemeyi tartabilir. Elektronik arazi dengesi tartı sensörü, yük taşıma platformu ve tartım ekranından oluşur. Tartım için sağlam bir zemine yerleştirilebilir, aynı zamanda sığ bir temel çukuruna veya yan taraflarında belirli bir eğim ile yerleştirilebilir.

Taşıma arabası kullanımı için. Ürün üretim sürecinin zemin ölçeğinde hemen hemen aynı, ürünün yapısı temelde aynı, her türlü parametreler benzer, Cangzhou kurucusu elektronik tartı Apparatus Co., Ltd. Örnek 2 yapı ve çalışma prensibi parametreleri

Elektronik arazi dengesinin taşıyıcı, çerçeve, tartım sensörleri, konektörler, bağlantı kutuları, tartı gösterge cihazları, ayrıca isteğe bağlı eğim, geniş ekran, yazıcı, voltaj gibi güç kaynağı ile yapısı. Dört yüksek hassasiyetli kesme hüzme tartı sensörü ve tartım sisteminden oluşan akıllı tartı gösterge aleti ile yeni bir çelik rulman tasarımı. Sistem, yüksek doğruluk, hızlı ölçüm ve istikrarlı ve güvenilir bir işe sahiptir. Brüt ağırlık, dara, net ağırlık göstergesi, tarih, saat, seri numarası, araç numarası, numara kümesi ve diğer fonksiyonlar ile tartım aleti. Çin ekranı, bilgisayar ağı.

1000'den fazla yolculuk ağırlığı, sınıflandırma numarası, istatistik için müşteri numarası, pound listesi, günlük, aylık, açık tablo ve araç numarası. Elektronik tartı skalası, farklı tartım yönetimi ve ölçüm sayımı işlevine ulaşmak için, görüntülü aleti tartı eden çeşitli modellerin kullanıcı ihtiyaçlarına göre seçilebilir. Kimyasal endüstrisi için patlamaya dayanıklı elektrikli cihazlarla donatılmış paslanmaz çelik tezgahların seçimi için, anti-korozyona dayanıklı su geçirmez ve patlamaya dayanıklı ortamlarda, yazıcıların eşleştirilmesinde, geniş ekranlı ekranda kullanılabilir, ancak aynı zamanda masaya yerleştirilen hafif makine ışığı, nesnenin yerçekimi altında, sensör elastomer ağırlığında deformasyon üreterek, Elastomer üzerindeki denge köprüsü Gage Köprü'nün dayanımını kaybetmesi için, direnç, OG dereceli sinyalin ağırlığına orantılıdır. tartı göstergesine sinyal, amplifikasyondan sonra, A / d (modül / sayı) dijital sinyallere, mikroişlemcinin ağırlık göstergesinin doğrudan cihaz ekranındaki tartım verileri üzerinde işlemesi, bir yazıcı ve diğer çevre birimleri ile donatılmışsa, enstrümantasyon RS-232C standart arayüz kargo 20mA akım döngü çıkışı ile olabilir.

İletişim bilgileri
Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Arthur Zhao

Tel: +8613273325953

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)